КУРСОЛЬКА - заказать курсовую работу
КУРСОЛЬКА
 Веб-сайт: http://kursolka.in.ua/
 RSS: Новости блога
QR код:

КУРСОЛЬКА - заказать курсовую работу


На нашем сайте вы можете заказать курсовую работу.
Добавлено: 07.07.20160 комментариев   490 просмотров

Що краще - заказати тротуарну плитку чи постелити асфальт?


заказати тротуарну плиткуЗа часів Радянського Союзу ніхто навіть і не знав про існування тротуарної плитки, адже все навкруги мало сірий колір, колір асфальту. Ніякої альтернативи не було, і кожен як міг, так і намагався “домовитися”, щоб застелити власне подвір’я бодай кількома квадратними метрами асфальту. Звісно, що зараз ситуація кардинально змінилась, адже настала ера приватних підприємців, які можуть виготовляти дійсно якісні вироби із бетону. Наприклад, можна заказати тротуарну плитку у приватного підприємця ПП “Якимчук”. Таким чином, можна її застелити у власному подвір’ї чи облаштувати красиві алейки, або ж зробити справжні пішохідні доріжки у садочку.

Але, давайте повернемось до асфальту. Це міцна структура, яка спроможна витримувати просто шалені навантаження, адже найширше своє застосування він отримав під час прокладання шосейних доріг, по яким за одну добу проїжджають мільйони автомобілів. Єдиним суттєвим недоліком асфальту є те, що із наступанням літа, коли температура повітря підіймається вище тридцяти градусів Цельсію, він починає “плисти” і зазнає значного руйнування. Якісно виготовлена тротуарна плитка позбавлена цього недоліку, адже може переносити складні кліматичні умови, не зазнаючи при цьому руйнацій. Якщо заказати тротуарну плитку у хорошого виробника, то вона буде служити своєму власнику десятки років.

Головна перевага тротуарної плитки над асфальтом полягає у тому, що у разі псування однієї плитки, її легко замінити. Ви просто дістає елемент, який зазнав пошкодження і на його місце встановлюєте новий. А з асфальтом такий фокус не пройде. Зазвичай, яма, що утворюється у ньому потребує нової заливки, або так називаємого “ямкового” ремонту. Ну і ще варто врахувати, що якщо яму у асфальті не відремонтувати негайно, то він буде руйнуватися в подальшому, створюючи нові ями та нерівності. Ви можете заказати тротуарну плитку відмінної якості, заплативши за неї один раз, або ж сподіватися, що якість асфальту, який ви постелити у себе у дворі буде хорошою.

Також варто розглянути детально процес укладання асфальту та тротуарної плитки. Справа в тому, що асфальт потрібно укладати негайно, після його доставки на місце, де він має лежати, адже ця структура твердне протягом дуже короткого часу, і вже потім із невикористаним асфальтом нічого зробити не можна. А якщо заказати тротуарну плитку, і привести готовий виріб до себе до дому, то її можна укласти у будь-який зручний для вас час. Це може бути вихідний день, або ж час, коли у вас буде натхнення. До того ж у вас буде можливість гарно підготувати поверхню до укладання тротуарної плитки. Таким чином, ви можете самостійно зробити висновок про те, що зараз доречніше використовувати – асфальт чи тротуарну плитку.

У нашій статті ми провели порівняння асфальту та тротуарної плитки. Ми можемо зробити певні висновки та обрати те, що нам подобається більше всього для облаштування прибудинкових територій. Але варто знати, що вироби з бетону зараз користуються популярністю у населення і йде постійний розвиток та вдосконалення технологій їх виготовлення. ПП “Якимчук” пропонує своїм покупцям тільки хорошу тротуарну плитку, яка стане справжньою окрасою будь-якого будинку. Заказати тротуарну плитку можна сьогодні. Для вас виготовлять плитку найвищої якості та із найкращих компонентів. Часи асфальту вже давно минули, та ще й на додачу, його якість бажає кращого. Купуйте плитку та інші вироби з бетону, і ви про це ніколи не пожалкуєте.Популярное с этой категории:

Новые записи:
 Имя: 

 Комментарий:


 Проверка CAPTCHA:
 Введите сколько будет: 4*1 ??QR код блога