КУРСОЛЬКА - заказать курсовую работу
КУРСОЛЬКА
 Веб-сайт: http://kursolka.in.ua/
 RSS: Новости блога
QR код:

КУРСОЛЬКА - заказать курсовую работу


На нашем сайте вы можете заказать курсовую работу.
Добавлено: 14.06.20160 комментариев   339 просмотров

Як правильно замовити тротуарну плитку


замовити тротуарну плиткуТротуарна плитка представляє собою фігурний виріб із бетону, який виготовляється способом вібролиття або вібропресування. Кожна технологія має свої переваги та недоліки. Тому, кінцевий споживач має право самостійно обрати плитку, яку він хотів би придбати. Сьогодні замовити тротуарну плитку не складно, адже популярність цих виробів із бетону, переживає справжній будівельний бум. За допомогою цього не складного елемента, можливо будь-який двір чи подвір’я перетворити на витвір мистецтва. Це досягається за рахунок використання різноманітних узорів та широкої кольорової гамми.

Використовують тротуарну плитку всюди: для облаштування алейок, прибудинкових територій та територій поблизу магазинів, торгівельних центрів. Але найбільше застосування знайшла тротуарна плитка у власників приватних будинків. Саме вони її використовують для того, щоб зробити власне подвір’я чистим та привабливим. Перш, ніж замовити тротуарну плитку, варто знати яка її кількість вам знадобиться для того, щоб облаштувати певну площу. Інколи, це складно вирахувати через специфіку того чи іншого подвір’я, але кваліфіковані працівники, які вже не перший рік займаються укладанням тротуарної плитки, з радістю вам у цьому допоможуть.

Отож, ви можете подзвонити і замовити тротуарну плитку, але перед цим вам необхідно підготуватися. Наприклад, варто вже хоча б уявляти якого кольору ви хочете придбати тротуарну плитку. Наприклад, ПП “Якимчук” виготовляє фігурні елементи з бетону у кольоровій гаммі, яка налічує десять кольорів. Не забувайте про те, що деякі кольори можна поєднувати між собою, тому, можливо замовити плитку різних кольорів, у необхідних вам пропорціях. Також важливо врахувати специфіку використання тротуарної плитки, адже виріб різної товщини спроможний витримувати різного роду навантаження. Якщо у вас по плитці будуть здійснюватися піші прогулянки, то вам достатньо придбати тротуарну плитку, товщиною не більше 3 см.

У випадку, якщо ви плануєте за допомогою плитки облаштувати під’їзд до гаражу, або по ній має їздити транспорт, то вам необхідно замовити тротуарну плитку товщиною не менше 4,5 см, але не більше 6 см. Цього цілком достатньо для того, щоб легкове авто чи вантажний автомобіль не пошкодили тротуарну плитку. Важливо також володіти інформацією про те, хто займатиметься укладанням готової продукції на вашому подвір’ї. Інколи, фірми-виробники плитки співпрацюють із такими майстрами, або ж мають у власному штаті бригаду, яка займається укладанням тротуарної плитки на замовлення.

Отже, знаючи кількість плитки, її кольорову гамму, знаючи призначення тротуарної плитки, ви будете готові до того, щоб замовити тротуарну плитку. Не забудьте запитати у виробника про можливість здійснення доставки продукції за необхідною вам адресою. Також поцікавтесь наявністю бордюрів, за допомогою яких, ви можете красиво огородити територію навколо плитки, запобігаючи її розсуванню чи руйнуванню. Виробник тротуарної плитки ПП “Якимчук” виготовляє понад 60 найменувань виробів із бетону. Тому, ви зможете замовити окрім плитки й інші супутні вироби з бетону. Наприклад, бордюри паркові, які можна використати для облаштування клумб чи квітників.Популярное с этой категории:

Новые записи:
 Имя: 

 Комментарий:


 Проверка CAPTCHA:
 Введите сколько будет: 9*4 ??QR код блога