Парк Киевская Русь
parkkyivrus
 Веб-сайт: http://www.parkkyivrus.com
 RSS: Новости блога
QR код:

Парк Киевская Русь


Блог сайта "Парк Киевская Русь"
Добавлено: 28.06.20130 комментариев   559 просмотров

Проведіть День молоді активно й весело у "Парку Київська Русь"!


 


   28-30 червня "Парк Київська Русь" запрошує усіх юних душею на яскраве святкування Дня молоді. Слов’янські розваги та веселі ігри, запальні хороводи, показ середньовічної моди та майстер-класи від мешканців Древнього Києва – усе це для Вас та Вашої дружної компанії!

    Отримайте заряд позитивної енергії у жартівливих боях на мішках, стрибках через скакалку, катанні на середньовічних тачках, перегонах по "серпантину", перетягуванні канату, метанні сулиць та стрільбі з лука. Не впустіть унікальної можливості покататись на породистих конях з Конюшні князя Володимира та в екіпажі і зробити яскраву фотосесію.

    Також перед Вами оживе романтична легенда про Ладу і Леля, яка розкаже про злагоду, любов і добро. А ще на Вас чекає безліч жартів і забав, виступи кінного театру, презентація колекції породистих коней, яскраві фотосесії, смачні страви і море позитиву!


Вихідні у "Парку Київська Русь" – найкращий активний відпочинок для справжніх друзів!

"Парк Київська Русь" розташований в с. Копачів Обухівського району. Дістатися можна маршрутними автобусами від станції м. Видубичі або власним транспортом.Популярное с этой категории:

Новые записи:
 Имя: 

 Комментарий:


 Проверка CAPTCHA:
 Введите сколько будет: 1*2 ??QR код блога