Парк Киевская Русь
parkkyivrus
 Веб-сайт: http://www.parkkyivrus.com
 RSS: Новости блога
QR код:

Парк Киевская Русь


Блог сайта "Парк Киевская Русь"
Добавлено: 28.12.20130 комментариев   645 просмотров

Різдво у Древньому Києві буде багатим на традиційні обряди та веселі розваги


ChristmasUkr (550x300, 38Kb)

Традиції святкувати Різдво наш народ передає із покоління в покоління уже впродовж тисячоліття. Це одне із найулюбленіших християнських свят – адже це час тихих розмов у сімейному колі, радісних зустрічей із друзями і дзвінких колядок.

3-7 січня 2014 року мешканці Древнього Києва у «Парку Київська Русь» запрошують Вас, Ваші родини і друзів відсвяткувати головне християнське свято із стародавніми обрядами, веселими зимовими забавами і розвагами. Зі святами вас вітатимуть сам Князь Київський і справжній Дід Мороз.

Головна резиденція Діда Мороза гостинно відкриє двері перед маленькими і дорослими мрійниками, які зможуть написати чарівний лист-сувій із побажаннями і поспілкуватися з сивобородим чарівником та його помічницею Снігуронькою.

Під час святкових розваг ви зможете дізнатися долю, узявши участь у різдвяних ворожіннях. Наприклад, дівчата, кидаючи чобіт, визначать, в якій стороні шукати судженого. Древні магічні ритуали допоможуть вам залишити усі негаразди у старому році і привернути удачу у новому. А погладивши гриву 12 різним породистим коням із Княжої конюшні, ви забезпечите себе успіхом на увесь рік. Адже саме Кінь – господар 2014 року.

Окрім того, ви зустрінетесь із потішними рядженими персонажами – Зимою, Бабою Ягою, Кікіморою, Лісовиком, Козою та іншими міфічними героями. Вони розважатимуть вас веселими театралізованими сценками і майстерними трюками на конях. А захоплюючі ігри та хороводи створять справжній святковий настрій.

А ще ви зможете покататись на конях та в колісницях, перевтілитись у мужніх витязів та знатних городянок, поласувати смачними стравами і придбати оригінальні сувеніри усім знайомим.

Приїжджайте до «Парку Київська Русь», пориньте у казкову різдвяну атмосферу Древнього Києва!

 

 Популярное с этой категории:

Новые записи:
 Имя: 

 Комментарий:


 Проверка CAPTCHA:
 Введите сколько будет: 6*4 ??QR код блога